Listopad 2008

One More Happy Christmas

29. listopadu 2008 v 21:51 Videa
Blíží se Vánoce
......tak tady máte jedno "vánoční od kellys" .

You are in my heart 1.

21. listopadu 2008 v 7:03 | Alien |  Povídky
You are in my heartAnna seděla ve svém pokoji a poslouchala rádio. Když začal hrát pomalý ploužák, lehla si na postel a začala brečet. Byla zklamaná svým přítelem Danielem. A ne jen jim. Zklamala ho i její nejlepší kamarádka Aley, se kterou jí Daniel podvedl.

V zápalu zlosti začala trhat plyšového medvídka, kterého dostala od své ho expřítele, jako projev jeho lásky. "Prej miluju tě...No to určitě!" Zakřičela do tmy. Když už neměla sílu, odhodila medvídka na druhý konec pokoje a lehla si. Po chvíli únavou usla.

Ráno nemusela do práce, tak se rozhodla, že si udělá malou sobotní procházku. Po snídani se na půl hodinky zavřelado koupelny, aby se sebou něco udělala. Když byla hotová Oblékla si vestu a šla se projít.

V místním parku si sedla na lavičku a potopila se do snění. Snila o opravdové lásce a štěstí, ale pomalu ztrácela víru. Nebylo to poprvé, kdy se v nějakém vstahu spálila. S jejím prvním klukem se také rozešla. Ten jí ovšem nepodvedl, ale bral drogy. Naštěěstí tahle kapitola byla už za ní.

Najednou si k ní někdo přisedl. "Promluvíme si?" Byl to Dan. Anna se zvedla a chtěla beze slova odejít, ale Dniel ji chytil za rukua otoččil jí čelem k němu. "Au, to bolí! Pusť mě!" Zasyčela, ale on jí neposlouchal. "Proč se přede mnou snažíš utéct? Moc dobře víš, že k sobě patříme." Chtěl ji políbit, ale Anna se na něj rozkřičela: "My už spolu nemáme nic společnýho! Jemi z tebe špatně. Myslel sis, že mě podvedeš a já budu dělat, jakože se nic nestalo? Prober se! My jsme spolu dávno skončili!" Daniel se začal smát a chytl ji ruku ještě pevněji. Anna ho poškrábala svýma dlouháma nehtama. "Ty huso!" Zařval Dan a chtěl ji uhodit, ale někdo mu zezadu chytil ruku. "Myslíš, že takhle se chová gentleman k dámě?"

Oba se otočili na neznámou osobu. Daniel se jen zakřenil, pošepatal Anně, že si ji najde a odešel. Anna se posadil na lavičku. "Děkuji. Kdyby jste nepřišla, nevím, co by se stalo..." Řekla smutně. "Za málo. Já jsem Tanja. A ty?" Žena podala Anně ruku. "Anna, těší mě." Anna si potřásla její rukou. Tanja jí pozvala do místní cukrárny, aby naoko oslavily jejich tykačku.

Povídaly si celé dopoledne. Dokud se Tanja nemusela rozloučit. "Tak já už budu muset jít. Můj muž Joey se bude po mě shánět. Dej mi tvoje číslo a já se ti ozvu. Můžeme si jít spolu zase někam sednout." Navrhla a Anna nabídku přijala. Nadiktovala jí číslo a taky se pomalu odebrala domů. Doma pomohla mámě s dohotovováním oběda a zbytek odpoledne strávila v obýváku u DVD.
...takže to je moje povídka. Nemám moc času, takže jsem teď napsala jenom takový malý úvod, ale další díly budou určitě o hodně delší...doufám, že se vám bude líbit a aspoň někdo to bude číst...Takže se mějte famfárově!!! Zdarec...

Termíny cirkusu Roncalli byly zrušeny

15. listopadu 2008 v 19:03 Patrick Michael Kelly
Takže je tu nová zpráva. Předpokládám, že většina už to stejně ví, ale pro případ to sem dám.14. 11. 2008 - Lednové termíny s cirkusem Roncalli zrušeny
Dle oficiálních stránek kellyfamily.de musely být lednové termíny The Kelly Family s cirkusem Roncalli zrušeny:

"Liebe Freunde der Roncalli & Kelly Family Show
Aufgrund von unlösbaren Terminproblemen sind für das Frühjahr 2009 keine Gastspiele geplant.
Sobald bekannt ist, ob und wann die Tournee fortgesetzt wird, werden wir Euch informieren."

"Milí příznivci cirkusových vystoupení Roncalli s Kelly Family
Na základě neřešitelných problémů s termíny nejsou na jaro 2009 naplánovaná žádná vystoupení cirkusu Roncalli.
Až bude známo, jestli a kdy bude turné cirkusu pokračovat, dáme Vám vědět.
We miss you so much

13. listopadu 2008 v 16:29 Fans videa
O jeho životě...

smile

9. listopadu 2008 v 14:46 Videa

to jeho hahahahahahahahahahahahaahahaha
ůžasný ......prostě ůžasnýmno podivte se sami
Paddy's Haircut

9. listopadu 2008 v 14:33 Videa
velice známé video "Paddyho sříhání jeho dlouhých vlasů"Photos

9. listopadu 2008 v 12:59 Fotky
Jo jo...hečího cowboye, jako jsem já nikde jinde nenajde...
počkejte, až si budu mýt nohy...
Tak tahle fotka je fakt drsná :o)
A to jsem si myslel, že tu jsem šéfem já
Pane bože!Oni po mě jedou i kluci...???

Hej ty!! Dones mi tu mandarinku, co držíš vruce
Kelly, mladá dámo. Paddy Kelly

Jasněě, naše Barby je hodná holka

Halloween a Paddy

1. listopadu 2008 v 18:53 Fotky
mno sem si opět hrála